Голубовська висловилася про вакцинацію на вокзалах: «може роздути епідемію ще більше»

Голубовська висловилася про вакцинацію на вокзалах: «може роздути епідемію ще більше»

Організована на вокзалах вакцинація від COVID-19 може сприяти поширенню хвороби та погіршити епідеміологічну ситуацію, заявила інфекціоніст, завкафедри інфекційних хвороб Національного медуніверситету імені Богомольця Ольга Голубовська.Про це заслужений лікар України розповіла в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера».

Так, щеплені громадяни в «червоних» зонах карантину заражатимуться самі й будуть заражати інших, попередила медик.


«Зараз треба ще вміти вакцинувати, щоб не роздути цю епідемію ще більшою мірою… Так, як вона проводиться зараз на вокзалах, то вона 100% може погіршити», — зазначила Голубовська.

Лікар висловила сподівання, що таку практику щеплювати від коронавірусу людей на вокзалах в Україні припинять.


Голубовська вважає, що коли йде зростання випадків зараження, особливо в «червоних» зонах, стратегія вакцинації повинна бути інша.

«Можна вакцинувати де завгодно. Але до вакцинованих потрібен особливий підхід — їх потім треба ізолювати. Ідеально — як зробили в Китаї, але це неможливо імплементувати у нас. Але вакцинувати на вокзалі… вони штурмують, ви поцікавтеся, що там діється на вокзалі, які скандали з провідниками… І потім вони, будучи вже вакцинованими, перебуваючи в «червоній» зоні, вони будуть інфікуватися», — каже лікар.

Відео: Ольга Голубовська попередила про негативні наслідки від організованої вакцинації від COVID-19 на вокзалах

Залиште свій коментар