Незадоволений Шмигаль приголомшив новим посиленням режиму і штрафами: що зміниться

Незадоволений Шмигаль приголомшив новим посиленням режиму і штрафами: що зміниться

В Україні можуть переглянути обов’язкове носіння захисних масок на вулиці, але разом з тим посилити покарання за їх відсутність в транспорті і приміщеннях

Це питання найближчим часом планується винести на засідання уряду і Верховної Ради, передає Politeka.net з посиланням на заяву прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, опубліковану на сайті Кабміну.


Так, топ-чиновник звернувся до голів облдержадміністрацій з тим, що слід роз’яснювати українцям: ослаблення карантину, це не його скасування. Шмигаль зазначив, що планується посилити відповідальність за недотримання маскового режиму.

Читайте також:   Коли закінчиться карантин в Україні: пояснення

українці, карантин, весна

«Людям треба роз’яснювати ці питання. Щодо дотримання соціальної дистанції, маскового режиму. Ми готові переглянути питання носіння масок на вулицях, але маски в приміщеннях ще довго будуть актуальними. Тому ми плануємо виносити на засідання уряду і Верховної Ради питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму у приміщеннях і в громадському транспорті», — підкреслив Шмигаль.Українці бурхливо відреагували на бажання уряду закрутити гайки ще більше:


«Повертаємося в часи ГУЛАГу … з чим маю честь сердечно привітати горезвісні 73%»

«У Сумах почти всі водії маршруток и більша частина пасажирів їздять без масок.
І ніхто нічого… »

Раніше ми повідомляли, експерти заявляють, що Україна на порозі нового удару епідемії. До кінця тижня кількість інфікованих буде на рівні 610-870 випадків. Кількість смертей може досягне 18-22 на добу.

Такий прогноз озвучив віце-президент Національної академії наук Анатолій Загородній.

За словами експерта, з 10 по 30 травня поступово знижувався рівень захворюваності, до 380 випадків на день. Але ситуація кардинально змінилася після того, як уряд і МОЗ почали послаблювати обмежувальні заходи: кількість нових людей за день, які видужали, перестала зростати, і тримається на постійному рівні 300-350.

«Якщо поширення вірусу зросте на 20%, то середня кількість нових інфікованих буде по 550 людей в день. Ми повернемося до максимуму хворих на добу. І це можна трактувати як початок другої хвилі», — підкреслив науковець.

Залиште свій коментар