Мер Кличко щойно видав новий мегаляп, який доведе вас до сліз. ВІДЕО

Мер Кличко щойно видав новий мегаляп, який доведе вас до сліз. ВІДЕО

Віталій Кличко – одинмц із прославлених боксерів сучасності. Його ставлять в один ряд з Мохаммедом Алі і Майком Тайсоном. Але після завершення спортивної кар’єри він вирішив зайнятися політикою. Екс-спортсмен був депутатом українського парламенту з 2012 по 2014 рік. Останні шість років він очолює Київ.За цей час Віталій Володимирович “відзначився” великою кількістю перлів. Так, найвідомішим став ляп про завтрашній день, в який не всі можуть дивитися.

Потім Кличко розповідав про один з київських мостів, який “втомився”. Якось на зустрічі під час Всесвітнього економічного форуму київський градоначальник протягом декількох секунд безуспішно намагався вимовити по-англійськи слово “digitalization”.


Днями екс-боксер видав новий перл. Навіть два. На нещодавній онлайн прес-конференції Віталій Володимирович замість слова “після” ( “після”) виголосив трохи інше слово, що означає геніталії. Відразу ж після цього Кличко не зміг вимовити слово “сенсаційніх”( “сенсаційних”).

До речі, восени 2020 року в українській столиці мають пройти нові вибори мера. За опитуваннями кияни готові знову обрати Кличко своїм главою.


Залиште свій коментар