Націоналісти зібралися біля офісів телеканалів «Наш» і «Інтер»: що там відбувалося – фото, відео

Націоналісти зібралися біля офісів телеканалів «Наш» і «Інтер»: що там відбувалося – фото, відео

У Києві ввечері 6 лютого націоналісти знову влаштували пікети проросійських телеканалів «Інтер» і «Наш». Усе пройшло мирно, лише було чутно гасла проти російської пропаганди, яку часто транслюють ці мовники. Також активісти вимагали закрити проросійські канали.Джерело: 24 канал

Акцію під телеканалом «Наш» очолив відомий активіст і лідер праворадикальної організації «Основа майбутнього» (колишня назва – С14) Євген Карась. Натомість протест під «Інтером» влаштувало братство Дмитра Корчинського.


Через протести поліція взяла під посилену охорону будівлі «Інтера» та телеканалу «Наш». «Інтер» належить колишньому голові адміністрації президента Януковича Сергію Льовочкіну та олігарху Дмитру Фірташу, а «Наш» – колишньому «регіоналу» Євгенію Мураєву.

Акції протесту під телеканалами «Інтер» і «Наш» / Фото Патрульної поліції Києва, PavlovskyNews, Klymenko Time


 

Деталі акції під «Інтером»

Офіс «Інтера» розташовується на вулиці Дмитрівській. Акція тут розпочалася приблизно о 17:00 та приблизно о 18 вже закінчилася. Активісти вимагали закриття каналу слідом за NewsOne, ZIK і «112 Україна».

Також прихильники Корчинського заявили, що журналістів, які тут працюють, слід заарештувати та «пустити на обмін».

Опісля вони записали відео та поїали геть. І та залишилися лише правоохоронці.

Націоналісти протестували під «Інтером»: дивіться відео

Додамо, Поліція Києва перед акцією попередила водіїв, що буде ускладнення руху на Дмитрівській у напрямку Глибочицької.

Що відбувалося під телеканалом «Наш»

Дещо цікавіше було на вулиці Жилянській, де розміщується офіс мовника. Тут також приблизно о 17:00 зібралися представники «Основи майбутнього», «Правого сектора» та «Сокола».

Активісти знову вимагали закрити «Наш». Також заявляли про плани підготувати звернення з вимогою забрати у мовника ліцензію.

Протести біля телеканалу «Наш»: дивіться відео

Яких-небудь зіткнень не було. Лише активісти влаштували словесну перепалаку з акторкою Любов’ю Титаренко. Жінка заявляла, що війну в Україні розпочали олігархи, а націоналісти її продовжують.

Дивіться відео словесного конфлікту активістів і Любові Титаренко

Залиште свій коментар