Айдер Муждабаев: Зеленський поставив проросійські сили в плачевне становище

Айдер Муждабаев: Зеленський поставив проросійські сили в плачевне становище

Що може і робитиме депутат від партії ОПЗЖ Віктор Медведчук, щоб обійти санкції української влади щодо закриття телеканалів, які фактично належать йому. – Ред.

Медведчук робитиме те, що йому скаже Путін. Так само як і Трамп робив рівно те, що йому говорив Путін, до самого кінця. Симпатики Росії в Україні вдаватимуться до крайніх заходів, активують усе проросійське, що є в Україні. Ми вже побачили заяву глави Спілки журналістів України – це один із прикладів п’ятої колони. Крім нього, ми побачимо ще різних симпатиків Росії.


Зараз я маю щасливу можливість поспостерігати, як поставлені Зеленським у плачевний стан проросійські сили себе покажуть у всій красі.

Я радий будь-яким їхнім протестам у будь-яких формах, будь-яким подачам до суду і виходам на трибуну. Я радий, що вони називають Зеленського фашистом, а владу – зеленим фашистським світлом. Дуже добре, адже все це показує, що Зеленський усе правильно зробив.


Читайте також:   Голубовська – про COVID-19 в Україні: ніколи ми не ховали за короткий час стільки людей

Чому це раніше не було можливим? Бо за спиною нашої влади не було США. Це як ситуація з Ізраїлем. Він теж багато чого робить з того, від чого верещить вереском ОБСЄ, різні правозахисні організації, гуманітарні місії, ради Європи… Але коли Ізраїль відчуває за собою підтримку США – діє в своїх інтересах і продовжує захищати свою незалежність.


У такому становищі зараз опинилася і Україна. Очевидно, що за нашою спиною з’явилася дядько Сем в особі пана Байдена. Цим треба користуватися сповна. Скільки б вони не подавали в суди, та хоч із прав людини… У будь-які. Нічого у них не вийде. Чим більше вони будуть борсатися – тим більше їх засмоктуватиме.

У цих людей не вистачить розуму зрозуміти головне, що гра називатися «принцип доміно». Подальші дії щодо інших каналах і людях – це лише питання часу.

Дехто каже, що Зеленський здасть назад, але я вважаю, що здати назад – точно політична смерть. Чомусь я вірю, що цього не станеться. За активної підтримки США він продовжуватиме. Як казав мій друг і колега Роман Цимбалюк, війна оголошена не Медведчуку, а Москві, Кремлю і Путіну.

Читайте також:   Майже половина українців підтримала заборону каналів Медведчука, – соцопитування

Із закриттям каналів Медведчука всередині України кардинально змінюється весь порядок. Це як розгромити три бригади диверсантів. Коли цих каналів немає на кнопках, ніхто їх шукати ніде довго не буде. Як було з російськими сайтами і соцмережами, про які зараз в Україні ніхто навіть не згадує. Про ці канали можна забути і допомагати американцям документувати всіх колаборантів, щоб проти них вводилися дедалі нові санкції.

Ця очищення повинно було початися вже давно, але об’єктивно не могло за Трампа. А ось за Байдена – зовсім інша справа.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залиште свій коментар