На вулицях Києва з’явилися військкоми: кияни повідомляють про вручення повісток

На вулицях Києва з’явилися військкоми: кияни повідомляють про вручення повісток

В Києві заговорили про видавання повісток на вулицях.Військкомів помітили в людних місцях з купою паперів.

В ситуації розбирався ТСН.ua.


Столичні представники центрів комплектування (в недалекому минулому – військоматів) почали приходити до тих, хто ухиляється від відвідування цих установ після отримання повісток. Спочатку така інформація з’явилась в Telegram-каналах.

Автор одного з таких повідомлень в соцмережі повідомив, що, начебто, в Святошинському районі Києва на одній із вулиць він зустрів уповноважених осіб з купою паперів, де були написані чоловічі імена на адреси. Крім того, зранку 28 вересня з’явилась аналогічна інформація, що, начебто, повістки роздають також в Святошинському районі.


Як розповіли ТСН.ua джерела в правоохоронних органах, такий захід днями дійсно проводився в столиці, але без залучення поліції.

«Наскільки нам відомо, це було сповіщення осіб призовного віку про дотримання законодавства щодо мобілізаційних правил. Проводили його представники центру комплектування», — розповіли ТСН.ua правоохоронці.

До цього додали, що через незалучення поліціїї не володіють детальними подробицями.

Своєю чергою, ми перевірили цю інформацію у представників центрів комплектування. На питання про те, чи дійсно в Києві роздають повістки, нам відповіли наступне: «Йде звичайна робота районних територіальних центрів. За місцем проживання або за місцем роботи тих, хто не з’являється після отримання повістки, ухиляється».

Залиште свій коментар