«Готовий віддати всі зібрані на лікування кошти»: визволений із полону захисник Маріуполя просить звільнити товариша

«Готовий віддати всі зібрані на лікування кошти»: визволений із полону захисник Маріуполя просить звільнити товариша

Визволений з полону український захисник Михайло Діанов просить звільнити з полону свого побратима.Той врятував йому життя, бо ризикуючи своїм, виніс його з поля бою.

Про це Діанов написав у Мережі.


«Маю дуже важливе послання до вас усіх! Я реально розумію, що визволити з полону людину дуже важко, майже нереально. Але там в полоні є мій побратим, якому я особисто зобов’язаний життям. Він один з тих, хто мене під стрілецьким вогнем ніс пораненого з полю бою. А сам отримав страшне поранення правої ноги», — розповідає Михайло.

За словами чоловіка, поранення не дозволило його товаришу далі воювати, і він потрапив у полон у середині квітня. Зараз товариш Михайла перебуває у Оленівці.


«Він повинен бути вдома. Я йому життям зобов’язаний. Михайлюньо Зіновій Михайлович. Я готовий віддати усі кошти, що ви мені дали. Усе до копійки. Допоможіть витягнути з пекла побратима», — написав Діанов.

Для реабілітації Михайла, у якого в результаті поранення відсутні 4 см кістки на правій руці, було оголошено збирання коштів. Українці за короткий час зібрали необхідну суму, і воно було закрито.

Залиште свій коментар