На Донбасі розгорівся скандал через приниження дитини в школі: вчителька провини не визнає. Відео

На Донбасі розгорівся скандал через приниження дитини в школі: вчителька провини не визнає. Відео

В одній із середньоосвітніх шкіл Донецької області вчителька довела 8-річного учня до нервового зриву. Педагогиня систематично принижувала дитину і свідомо занижувала оцінки.Унаслідок цього в дитини розвинувся невроз, хлопчик почав боятися повертатися в школу. Як повідомили журналісти «1+1», сама вчителька заперечує булінг щодо учнів (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Мати хлопчика Марина Каракуц звернула увагу на дивну поведінку сина практично відразу, як перевела сина в іншу школу. У нього почало сіпатися око, часто перепитував, коли до нього зверталися вдома, і в підсумку поскаржився на образи від учительки.


«Тоді я купила йому смарт-годинник, який записував усі класні розмови. На записі я почула такі заяви: «Ти з головою не дружиш? Хворий на голову?», «Взагалі нічого не вміє, не розуміє. Я не жартую з тобою про спецшколу», – розповідає мама.

Запис розмови в школі.
 

Сама вчителька погодилася поспілкуватися з пресою про цей інцидент, але свою провину не визнала. Вона вважає, що не порушувала професійної етики в бесіді з дитиною. Дирекція школи вказала, що педагогиню вже звільнено, але не через скандал, а через закінчення терміну контракту.


Дитина піддавалася булінгу з боку вчительки.
 

 

Залиште свій коментар