Мріяла відкрити ресторан і любила дітей: який останній пост залишила учасниця «МастерШеф» Стелла Клименко

Мріяла відкрити ресторан і любила дітей: який останній пост залишила учасниця «МастерШеф» Стелла Клименко

Учасниці шоу «МастерШеф» Стеллі Клименко, яка померла 13 вересня, було всього 30 років. Вона жила в Києві, працювала су-шефом ресторану «Аляска» і була власницею виробництва соусів Stella Lalala. Свій останній пост у мережі дівчина залишила тиждень тому, зробивши селфі.Дівчина закінчила університет імені Вінсента Пола в Любліні, кафедра гастрономії. Кілька років працювала в Китаї, брала участь у відкритті ресторану слов’янської кухні. Детальніше про Клименко – читайте далі в матеріалі OBOZREVATEL (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця).

Що відомо про Стеллу Клименко


Стелла Клименко почала працювати на кухні з 16 років і все життя мріяла про відкриття власного ресторану. Вона була незаміжня, хоча, як видно з фотографій у мережі, у дівчини був коханий.

Клименко з коханим
Клименко була у стосунках

У Клименко був свій бізнес: вона готувала соуси, маринади, конфітюри, варення. У дівчини був величезний досвід роботи в Азії, Польщі, Європі на посаді соусьє.


 
Клименко на шоу "МастерШеф"

Крім того, Клименко була бренд-шефом у ресторані за кордоном, а в Севастополі володіла власною кулінарною дитячою школою.

Дівчина все життя мріяла відкрити власний ресторан, в якому не буде меню, а готувати будуть з того, що купили на ринку вранці. Як розповідала Клименко, її слабкістю були ринки і свіжі продукти. Також дівчину надихали діти – вона вважала їх найчеснішими критиками.

 
Як виглядала Стелла Клименко
30-річна Стелла Клименко

Останній пост в Instagram Клименко був тиждень тому з її селфі в дзеркалі. Вона підписала кадр: «Мене не змінюють події».

 
Останній пост Клименко був тиждень тому

Причина смерті Клименко

Імовірна причина смерті – раптова зупинка серця. Відомо, що ще в червні Клименко покинула шоу «МастерШеф» за станом здоров’я – у неї виявили коронавірус.

Померла Стелла Клименко
 
Клименко дуже любила дітей
Життєрадісна Стелла Клименко
Клименко з Клопотенком
 
Клименко любила готувати
Клименко на роботі
Залиште свій коментар