Були давно знайомі: з’ясувалися нові деталі про загиблих під час вибуху в Дніпрі. Фото

Були давно знайомі: з’ясувалися нові деталі про загиблих під час вибуху в Дніпрі. Фото

Загиблий у Дніпрі під час вибуху глава тренінгового центру Aid Brothers Олексій Кавлак і начальниця відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС в Дніпропетровській області Дар’я Гречищева могли бути парою.Як повідомляє OBOZREVATEL із посиланням на джерело, вибух трапився біля гуртожитку ДСНС, де проживала Гречищева. Дані про її місце проживання є в декларації.

Декларація Гречищевої

Джерело розповіло, що в молодих людей були стосунки, можливо, Кавлак ночував у Гречищевої, а вранці вони сіли в автомобіль, який потім вибухнув.


Авто було припарковане на вулиці, за деревами розташовано гуртожиток ДСНС

У мережі є фото, яке доводить, що Кавлак і Гречищева були знайомі щонайменше з осені минулого року.

Гречищева і Кавлак були давно знайомі

Також джерело повідомило, що Кавлака кілька разів штрафували за порушення правил дорожнього руху. Востаннє – 14 серпня в Дніпрі. Своїм місцем проживання він вказав проспект Богдана Хмельницького, 10 – це будинок, біля якого трапився вибух. Поруч розташовано гуртожиток ДСНС, де була зареєстрована Гречищева.


За інформацією з відкритих джерел, Кавлак намагався розлучитися з дружиною. 11 березня 2021 року було опубліковано рішення Заводського районного суду Миколаєва, у якому йому відмовлено в розірванні шлюбу. Він подав на розлучення в січні, однак під час судового процесу з’ясувалося, що дружина Олена в той момент перебувала на восьмому тижні вагітності. Вона не хотіла розлучатися і передала до суду документи, що підтверджували вагітність. А відповідно до законодавства, позов про розірвання шлюбу не може бути висунутий протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини. І суд закрив справу.

Постанова суду

Додамо, що джерела в Службі безпеки України підтвердили, що за попередньою інформацією в автомобілі спрацював саморобний вибуховий пристрій.

Залиште свій коментар