Мама 16-річного винуватця ДТП у Луцьку підтримала покарання для сина: отримає, що заслужив. Відео

Мама 16-річного винуватця ДТП у Луцьку підтримала покарання для сина: отримає, що заслужив. Відео

Ганна Ільчук, мати 16-річного Дмитра Рудюка, який 12 грудня скоїв велику ДТП у Луцьку, заявила, що не збирається захищати непутнього сина, і підтримує будь-яке справедливе покарання для нього. Жінка підтримує зв’язок із родичами потерпілої в аварії, яка перебуває в комі, та надає посильну матеріальну допомогу.Про це йдеться в сюжеті «24 каналу». Мати підозрюваного зазначила, що не наймала для нього дорогого адвоката і засуджує його дії, оскільки він без дозволу взяв ключі від машини її чоловіка (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Ми ходили до потерпілої, ми цікавимося її здоров’ям, ми телефонуємо племінниці Руслані. Ми намагаємося допомогти всім не для того, щоб зменшити строк. Ні, повірте. Я не наймаю йому адвокатів, він матиме те, що заслужив», – пояснила жінка у розмові зі ЗМІ.


Самого підлітка було відправлено під цілодобовий домашній арешт із правом відвідувати заняття у навчальному закладі. Спілкуватися з пресою він відмовляється і коментарів щодо ДТП журналістам не дає.

Дмитро Рудюк у суді.


 

Статистика ДТП за 2021 рік.

Раніше повідомлялося, що 16-річний Дмитро Рудюк влетів у шеренгу пішоходів, коли намагався втекти від патрульних на автомобілі вітчима. У цей момент останній перебував на заробітках за кордоном та не міг контролювати підлітка.

Залиште свій коментар