Кравчук заявив про бажання Путіна закінчити війну на Донбасі та «сльози російських матерів»

Кравчук заявив про бажання Путіна закінчити війну на Донбасі та «сльози російських матерів»

Керівник української делегації у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що Росія нібито стомилася від війни на Донбасі.Таку думку він висловив в інтерв’ю виданню «Сегодня». Він зауважив, що слухає російського президента та міністра закордонних справ і нібито відчуває: «вони теж хочуть, щоб на Донбасі був мир». За його словами, «російські матері, чиї сини гинуть на Донбасі, плачуть такими ж гіркими сльозами, як і українські».

«Я відчуваю це. Я не гарантую, що я вже все зрозумів до деталей, заглянув, вибачте, в душу кожного з них. Але, думаю, Росії також набридла війна, що російські матері, сини яких гинуть на Донбасі, плачуть такими ж гіркими сльозами, як і українські. Тому війні не може бути продовження. Її треба завершувати миром», – зазначив Кравчук.


Він наголосив: якщо Росія не готова буде йти на поступки українській стороні, то Україна буде вимушена відмовитися від Мінського процесу.

«Якщо раптом ми відчуємо, а я допускаю таке, що вони не хочуть жодних поступок, ми показуємо, що ми готові, а вони кажуть «ні»…Ну що ж, тоді, принаймні я, мені вистачить мужності, сили і воли сказати: ми робили все, що могли, спираючись на українську законодавчу базу, Конституцію, міжнародне право, але нас не почули, тому я бачу, що Мінський процес не має перспективи. Ми починаємо шукати інші можливості», – сказав Кравчук.


Залиште свій коментар