Кілька днів голодувала: Фреймут розповіла, як поборола COVID-19

Кілька днів голодувала: Фреймут розповіла, як поборола COVID-19

Ольга Фреймут розповіла, як справлялася з коронавірусом

Ольга Фреймут поборола коронавірус і розповіла про жахіття, з яким їй довелося зіткнутися через хвороби. Телеведуча подякувала усім за любов та підтримку і показала в сторіз знімок негативного результату ПЛР-тестування.У своєму Instagram Ольга назвала хворобу «підступної заразою, яка має багато облич» і описала симптоми.

«Все почалося з сильного головного болю, який не могли погасити навіть найсильніші таблетки», — розповіла ведуча і додала, що була одна ніч, коли вона зовсім не могла заснути.

Читайте також:   Укpaїнкa: “Нe кpaїнa в нac пoгaнa.. A c*чi людu в нiй.. В бiльшocтi.. Мu тyт, нa Cxoдi жuвeмo в iнiшiй peaльнocтi… Здaвaлocя б, мaлo бu бyтu нaвпaкu.. Мaлu бu бoятucя вiйнu. Тa cтpax нe пepeд вiйнoю.. Cтpax нaвiть нe вмepтu… Cтpax жuтu cepeд гнuлi..”

«До мігрені додалися болі в плечах. Здавалося, лежу під колесами вантажівки. Думала — через тренування (на Танцях з зірками. — Ред.), — відверто поділилася Фреймут.

Далі до всіх цих болів почало викручувати і палити ребра, а потім підвищилася температура.

Ведуча одразу ж запідозрила недобре і записалася на тест, який дав позитивний результат. Після чого почалися проблеми з нюхом і апетитом.

Читайте також:   Помер прокурор Хмельницької області, він хворів на COVID-19

«Тоді ж повністю зникли запахи. Їсти не могла кілька днів — пила багато води і вітамін С. Ця хвороба повністю виснажує душу, занурює в апатію. У мене були каламутні темні думки», — додала вона.

Зазначимо, що телеведуча поборола хвороба одночасно зі своїм партнером у танцювальному проєкті Іллею Падзиною.

Залиште свій коментар