«Дякуємо за Крим та війну на Донбасі»: жителі Дніпра зустріли екс-Президент Порошенка зі словами «вдячності» (відео)

«Дякуємо за Крим та війну на Донбасі»: жителі Дніпра зустріли екс-Президент Порошенка зі словами «вдячності» (відео)

Сьогодні, 21 вересня, екс Президент України Петро Порошенко приїхав із візитом до Дніпра, де мав зустрітись із виборцями, проте, охорона колишнього голови держави не підпустила дніпрян до нього.Про це стало відомо зі слів самих жителів, що вийшли на зустріч до Порошенка.

“Сьогодні ми зібралися разом аби звернутися до Петра Олексійовича та “подякувати”, як то кажуть йому за все “найкраще”, що він зробив для України. Заі ті негаразди, що він приніс нашій країні та українцям. За Крим, якого в нас більше немає, за війну, що забрала в нас життя наших синів, чиїхось батьків та браті. За Майдан, що жоден не отримав покарання і не відправився за грати. За реформи, корупцію та бідність. Ми сьогодні тут, аби нагадати, що саме від дій Порошенко країна знаходиться в такому скрутному становищі. Більше року тому українці зробили свій вибір, і він був не за нього. Ми обрали нове життя, і його спроби дисркедитувати нинішню владу, похитнути єдність народу, його поїздки Україною — марні. Ніхто не забув його помилки та його брехню. Ми досі памятаємо Рошен, Свинарчуків та контрабанду з Росією. Час вийшов, настав момент піти з української політики та припинити нищити нашу країну ”, прокоментувала Ніна Січко, жителька міста Дніпро.Також очевидці повідомляють, що особиста охорона екс-Президента Порошенка підпускає до нього вибірково, лиш тих, хто підтримує діяльність політика.

“Ви це бачили? Відштовхувати людей та закривати рота, якщо люди не підтримують твоєї політики — низько. Так нахабно себе поводити не можна, навіть якщо ти колишній Президент. Ми за 5 років побачили який ви Президент, а сьогодні ви показали яка ви людина! Ганьба такому політику!”, — заявив активіст міста Микола Присяжнюк.


Після того, як особиста охорона Порошенка відштовхнула громадян, обурені активісти, кинули яйцями в екс Президента.
“Я би закидала його гранатами, а не яйцями! Хай би відчув як там нашим дітям, повз який постійно летять знаряди. Популіст таа брехун, так йому й треба”, — сказала жителька, що втратила сина через війну на Донбасі.

Залиште свій коментар