Бійці Інтернаціонального легіону шоковані жорстокістю війни в Україні

Бійці Інтернаціонального легіону шоковані жорстокістю війни в Україні

Іноземні добровольці, що воюють на боці України проти російських окупантів, були вражені жорстокістю цієї війни. Багато хто з них не був готовий до таких боїв.Про це повідомляє видання Barron’s. Як розповів боєць із позивним «Полак», національність якого не розкривається, з початку повномасштабного вторгнення на бік Києва стали сотні воїнів із різних країн світу.

Багато добровольців, за його словами, з Канади, Грузії, Хорватії та інших країн. Але вони не навчені воювати за умов постійних артилерійських обстрілів, зазначає воїн.


«Вони воювали в Афганістані або в Іраку і кажуть, що не готові до того, з чим вони мали зіткнутися в Україні. Іноді після перших бойових зіткнень вони кажуть: «Ми не готові до цього» і їдуть додому», – сказав «Полак».

Ще один боєць Інтернаціонального легіону 33-річний Дам’єн Магру з Франції сказав, що багато добровольців – вихідців із країн-членів НАТО – були приголомшені жорстокістю воєнних дій в Україні.


«Один американець, який пройшов шість війн, сказав мені, що це була найгірша з тих, що він бачив. Ракети, бомбардування – тут все зовсім не так, як вони могли очікувати», – поділився француз.

Він розповів, що американці борються в Україні за свободу та західні цінності, а поляки та німці приїхали допомагати боротися з РФ, бо якщо агресора не зупинити, «він вторгатиметься в одну країну за іншою».

Магру зазначив, що українці, з якими він зустрічався, цінують участь «Інтернаціонального легіону» у війні проти Росії, дякують бійцям та пригощають їх їжею.

Залиште свій коментар