У Києві під час перевірки нічних клубів було вручено 219 повісток до військкомату. Фото і відео

У Києві під час перевірки нічних клубів було вручено 219 повісток до військкомату. Фото і відео

У Києві правоохоронці на вихідних, 25-26 червня, провели рейди по 420 нічних закладах. Внаслідок перевірки дотримання правил комендантської години чоловікам було вручено 219 повісток до військкомату.Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Крім того, правоохоронці затримали громадян з наркотиками та склали 73 адмінпротоколи щодо порушників (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Як розповіли в поліції, метою рейду нічними розважальними закладами столиці була перевірка дотримання комендантської години. Загалом правоохоронці побували на 420 локаціях.


«Поліцейські Києва разом із військовими комісарами вночі посилено патрулюють вулиці міста, сквери та парки, а також акцентується увага на перевірках нічних розважальних закладів. З усіх перевірених у нічний час працювали два заклади та виявлено 413 осіб, які порушили комендантський час. З-поміж цих громадян комісар. перевіряв чоловіків призовного віку на наявність відповідних приписних посвідчень. Внаслідок 219 чоловікам було вручено повістки у військкомат», – повідомив начальник поліції Києва Іван Вигівський.

У Києві посилили контроль за дотриманням коменданської години.
Крім того, правоохоронці склали 73 адмінпротоколи.
Було вручено 219 повісток до військкомату.
У столиці провели рейд нічними клубами.

Крім того, за його словами, під час рейду було виявлено факти зберігання наркотичних засобів, за якими відкрито кримінальні провадження.


Також, поліцейські склали 73 адміністративні протоколи, зокрема за вживання алкоголю в заборонених місцях, дрібне хуліганство та за непокору законим вимогам правоохоронців.

Залиште свій коментар