«Звільнив Ужгород – звільнить і Мукачево»: у мережі потролили Тищенка, який втік від війни на Закарпаття

«Звільнив Ужгород – звільнить і Мукачево»: у мережі потролили Тищенка, який втік від війни на Закарпаття

У Києві об’явився нардеп від «Слуги народу» Микола Тищенко. У перші дні війни він, попри заборону керівництва Верховної Ради України, втік на відносно спокійне Закарпаття, де його бачили у ресторанах.Повернення «мужнього» народного обранця викликало насмішки у мережі. Українці висміюють «хоробрість» Тищенко, як можуть.

За даними ЗМІ, на Закарпатті Тищенко відсиджувався в оздоровчо-рекреаційному комплексі «Косино», де вартість номерів складає близько 10 тисяч гривень за добу. При цьому, знайшовши гроші на проживання, Тищенко ганбився вимогами годувати його безкоштовно — як «біженця», писали журналісти УНІАН.


Ходив Тищенко і по ресторанах. Там він сидів за столом у кепці — вочевидьь, задля «конспірації». Однак йому це не дуже допомогло.

Українці, які мужньо протистоять вторгненню агресора, захищають рідні міста і продовжують ходити на роботу попри небезпеку — такої поведінки нардепа, який мав би лишатися на робочому місці і голосувати за вкрай важливі для оборони країни закони — не зрозуміли.


«Звільнив Ужгород — звільнить і Мукачево!», «Йому ще Чоп звільняти», — іронізують українці.

Тищенко став мішенню для насмішок після своєї втечі з Києва у перший день війни
Залиште свій коментар