Звільнитись або визнати, що збрехав: президент Зеленський відповів на петицію про його відставку через порушення закону

Звільнитись або визнати, що збрехав: президент Зеленський відповів на петицію про його відставку через порушення закону

Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію громадян, які вимагали його відставки через порушення закону “Про запобігання корупції”, заявивши, що невчасне інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни у майновому стані не є підставою для відставки, а його слова були “взяті з контексту”.Про це йдеться в офіційній відповіді Зеленського на петицію громадян, передає Espreso.


Так, за словами Зеленського, його порушення полягало у невчасному інформуванні НАЗК про зміни в майновому стані його родини і сталося у результаті помилки та не пов’язане із корисливими мотивами.

Зеленський наголосив, що відразу після виявлення зазначеної помилки її було публічно визнано і виправлено, а її наслідки не завдали шкоди інтересам громадян або держави.


“З огляду на викладене повідомляю, що ухвалення будь-яких рішень відповідно до вказаної петиції не планується”, – йдеться у відповіді Зеленського.

Президент також заявив, що слова його обіцянки залишити посаду президента України у разі свідомого порушення закону взяті з контексту розмови про неприпустимість існування корупційних схем в управлінні державою і запевнив, що його позиція з цього питання залишається незмінною.

Залиште свій коментар