Звільнили три села та відсунули лінію фронту на 15 км: ЗСУ показали успішну операцію на Донбасі

Звільнили три села та відсунули лінію фронту на 15 км: ЗСУ показали успішну операцію на Донбасі

Українські воїни звільнили три села на Донеччині. Їх досі на картах позначено як «сіра зона», однак там уже розміщені передові позиції ЗСУ.За останні два тижні українські воїни просунулися на 12 км вперед, порівняно із серединою квітня просування сягає 15-20 км. Про це повідомили в Угрупованні Об’єднаних сил.

«Артилерія ворога на фронті не замовкає ні на хвилину. Але чисельна перевага противника не означає, що рашисти залишаються безкарними. Кожна наша відповідь завдає окупантам відчутних втрат. На окремих напрямках на Донбасі ЗСУ не тільки обороняються, а й поступово просуваються вперед», – зазначили в Об’єднаних силах.


Українські воїни працюють по окупантах

На одному з напрямків на Донеччині нещодавно було звільнено три села, а ділянка фронту пересунулася на 15 км.

«Українські підрозділи проходять вперед по цьому напрямку, в Донецькій області було звільнено три населених пункти. І на сьогодні українські воїни просунулися від цих населених пунктів уперед, у поле, ще десь орієнтовно на 15-20 км», – повідомив із фронту військовий журналіст Олександр Соловій.


Там нині розміщено передові позиції українських воїнів. Самі вони кажуть, що за останні два тижні просування вперед відбулося на 12 км.

Ворог постійно обстрілює звільнені села, намагається штурмувати позиції українських воїнів та відбити населені пункти. Однак українці атаки відбивають – і завдають ворогу максимальних втрат.

«З останнього: ми відпрацювали по двох складах із боєприпасами і технікою противника. Один повністю спалили, другому завдали максимальної шкоди», – розповів військовослужбовець із псевдо «Арес».

ЗСУ завдають ворогу втрат

Попри те, що українська армія зазнає великих втрат у боях за український Донбас – ворог втрачає значно більше.

«З перехоплень: ворог морально дезорієнтований, виснажений. Люди не знають, навіщо вони тут, тому що немає якоїсь визначеної зрозумілої цілі цієї так званої «спецоперації». І вони не хочуть воювати. Їм дуже стрьомно. Коли хочуть завезти собі якесь продовольство – виїжджають три танчики і починають по нас працювати – лиш для того, щоб залетіла одна «беха», привезла їм воду, їжу. І втікла звідти», – розповів ще один військовослужбовець.

Залиште свій коментар