Зустріне 66-ліття у Криму: у Медведчука підтвердили, що політик прибув на окупований півострів

Зустріне 66-ліття у Криму: у Медведчука підтвердили, що політик прибув на окупований півострів

Кум російського президента Путіна та депутат українського парламенту від «Опозиційної платформи – За життя» Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко дійсно у неділю, 2 серпня, в’їхали до окупованого Криму.Як пишуть у «Крим.Реалії«, прессекретар Віктора Медведчука Олег Бабанін підтвердив виданню, що депутат із дружиною заїхали на окупований Росією півострів.

Віктор Медведчук перебуває у відпустці як народний депутат і відпочиває з сім’єю в Криму,
– сказав Бабанін.


Від детальнішого пояснення та будь-яких інших коментарів прессекретар відмовився.

Коротко про зв’язок Криму та родини Медведчука – Марченко

  • За інформацією, наявною у відкритому доступі, Медведчук та Марченко мають у Криму бізнес, заснований вже після анексії півострова Росією.  Три пальта Медведчука і 97 компаній Марченко: кум Путіна оприлюднив свої космічні статки Наприклад, ТОВ «Таврія-інвест» і ТОВ «Фірма Укрснаб», у селищі Гаспра записані на дружину Медведчука – Оксану Марченко.
  • Оксана Марченко має ще й земельну ділянку під Ялтою у понад 5000 квадратних метрів та будинок. ЗМІ показували розкішну резиденцію Медведчуків біля Сімеїза. Вона стала відомою після того, як там зустрічали з шампанським Володимира Путіна у 2012 році. У «Дзеркалі тижня» писали, що резиденцію зробили на місці протитуберкульозного санаторію імені Баранова.
  • У 2018 році Медведчук в інтерв’ю російському телеканалу «ТВ Центр» говорив, що їздив та має їздити намір і надалі на відпочинок в анексований Крим.

7 серпня, додамо, у Віктора Медведчука – день народження. Виповниться йому 66 років. Вочевидь, святкувати політик зібрався саме на окупованому Росією українському півострові.


 

Залиште свій коментар