ЗСУ збили вертоліт ворога з 17 окупантами на борту

ЗСУ збили вертоліт ворога з 17 окупантами на борту

Українські воїни деякий час тому ліквідували ворожий вертоліт з 17 окупантами на борту. Усі загарбники, що летіли «готувати винищувачі до польотів», загинули.Серед ліквідованих загарбників – російський капітан Олександр Алєксандров. Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан.

«За бортом було мінус 17… Ні, знову наплутав. На борту було 17 і всі мінус. Капитан Олександр Алєксандров + 16 орків офіційно денацифіковані та демілітаризовані. Слава Нації. Смерть ворогам», – написав Штефан.


Цей епізод відбувся ще навесні, про нього розповідали самі російські загарбники у забороненій мережі «Вконтакте».

«Із сумом повідомляю про загибель нашого брата Алєксандрова Саши. Він загинув, виконуючи свій військовий обов’язок в Україні. Сашко служив у званні капітана на аеродромі. Винищувачі готували до польотів. Під час перекидання летіли на кількох гелікоптерах, у гелікоптер, у якому летів Саша, влучила ракета. Усі 17 людей загинули», – писав російський окупант, не уточнюючи, який «військовий обов’язок» у військовослужбовців РФ взагалі може бути на території чужої держави та відколи це серед загарбників з’явилися люди.


Росіяни розповідають про влучний постріл українських воїнів
Окупант Алєксандров, знищений ЗСУ

Прикметно, що у цьому ж дописі справжній носій «русского міра» на ім’я Баїр просить у інших росіян скинутися на похорони «героя». У «процвітаючій» Росії, вочевидь, грошей для цього не знайшлося.

Залиште свій коментар