ЗСУ виявили слабкі місця бойовиків на Донбасі, план ворога провалився: кадри тріумфу

ЗСУ виявили слабкі місця бойовиків на Донбасі, план ворога провалився: кадри тріумфу

У мережі з’явилося відео, на якому показані результати роботи розвідувальних коптерів ЗСУНа відео було зафіксовано переміщення груп терористів «Л/ДНР» по позиціях, які чітко видно на кадрах аерозйомки.

було оприлюднено відео на сторінці волонтерського фонду «Повернись живим» в Facebook.


У повідомленні під публікацією відео уточнили, що на фронті зараз катастрофічно не вистачає малих безпілотних апаратів, які демонструють колосальну ефективність у боротьбі з ворогом.

«На відео – наочний приклад їх повсякденної роботи і, звичайно, десяток російських найманців. Ці малі сучасні апарати дають можливість бачити ворога з висоти: ідеально розгледіти його позицію; побачити слабкі місця і озброєння; порахувати приблизну кількість особового складу окупантів», – відзначили волонтери.


Коптери рятують життя військовихНа фронті катастрофічно не вистачає малих безпілотних апаратів – коптерів! На відео наочний приклад їхньої повсякденної роботи й, звісно, десяток російських найманців. Ці малі сучасні апарати дають унікальну можливість бачити ворога з висоти: ідеально розгледіти його позицію; побачити слабкі місця та озброєння; порахувати приблизну кількість особового складу окупантів. У свій час вони змінили хід війни й далі ефективно використовуються. Жодний підрозділ, чи то Альфа, ГУР, ССО, піхота чи розвідники, не уявляють своєї повсякденної служби без цих сучасних гаджетів, які вже іменують – технічний засіб розвідки. Ми ще не раз вам покажемо переможні моменти застосування коптерів, а поки просимо вас долучитись до спільної справи. Вартість одного коптера – 40 тисяч гривень. Допомогти військовим ви можете тут: https://savelife.in.ua/donate/ Фонд «Повернись живим»

Gepostet von Повернись живим am Freitag, 26. Juni 2020

Також вони нагадали, що у свій час подібні коптери змінили хід війни і продовжують допомагати українським захисникам викривати ворожі позиції. Завдяки таким пристроям план ворога постійно провалюється.

І тепер жоден підрозділ, включаючи «Альфу», ГУР, СЗГ, піхоту і розвідників, не уявляють своєї повсякденної служби без цих сучасних гаджетів, які називають технічним засобом розвідки.

Залиште свій коментар