ЗСУ стримують окупантів під Києвом, ведеться активна оборона ще низки міст – Генштаб

ЗСУ стримують окупантів під Києвом, ведеться активна оборона ще низки міст – Генштаб

Російські окупанти намагаються прорвати оборону Києва з північного заходу та сходу, проте Збройні сили України стримують супротивника. Також українські військові зосередились на обороні Кривого Рогу, Запоріжжя та Миколаєва.Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ на ранок 28 березня. Також бої продовжуються на декількох інших напрямках.

  • Угруповання сил оборони продовжує ведення оборонної операції на східному, південно-східному та північно-східному напрямках.
  • Тривають оборонні бої в районах населених пунктів Топольське, Кам’янка, Суха Кам’янка.
  • Угруповання ЗСУ ефективно стримують просування противника у напрямках населених пунктів Гуляйполе та Запоріжжя.
  • На Авдіївському напрямку українські воїни відбивають штурмові дії окупантів у районі населеного пункту Верхньоторецьке.
  • На Волинському та Сіверському напрямках продовжується ведення оборонних операцій, виконання інших завдань у визначених операційних районах. Ситуація контрольована, суттєвих змін не зазнала.
  • Угруповання сил і засобів оборони міста Києва стримує противника, який намагається прорвати оборону з північного заходу та сходу з метою взяття під контроль ключових автошляхів та населених пунктів.
  • На півдні основні зусилля Сил оборони зосереджуються на організації оборонних заходів міст Кривий Ріг, Запоріжжя та Миколаєва, утриманні визначених ділянок морського узбережжя, охороні та обороні об’єктів критичної інфраструктури. У визначених районах триває проведення стабілізаційної операції та виконання завдань територіальної оборони.
  • На Донецькому та Луганському напрямках угрупованням Об’єднаних сил за добу відбито 5 атак ворога. Українські воїни знищили 2 танки, бойову машину піхоти та один автомобіль. Також противник мав втрати у живій силі. Дані щодо кількості уточнюються.
  • Угрупованням Повітряних сил Збройних сил України за попередню добу було знищено 4 літаки, 1 вертоліт, 2 БПЛА різних типів та 2 крилаті ракети. Авіація Повітряних сил також була задіяна для нанесення ударів по визначених наземних цілях та об’єктах окупантів.
Зведення Генштабу ЗСУ на ранок 28 березня.
Залиште свій коментар