ЗСУ розгромила засідку терористів батальйону «Восток». Видовищні кадри

ЗСУ розгромила засідку терористів батальйону «Восток». Видовищні кадри

Бойова група К-2 54 ОМБр ЗСУ розгромила потужним вогневим ударом позиції терористів «ДНР» із батальйону «Восток» у Донецькій області.Кадри успішної операції воїни оприлюднили на офіційному YouTube-каналі, зазначивши, що «гніздо» бойовиків» було облаштоване між промисловою зоною та житловими будинками громадян на окупованій території (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«На відео ви чітко побачите, що зробив «рускій мір» з цією місцевістю. Так, десь на одному такому місці, розташовані позиції батальйону «Восток» окупаційних військ, який колись створив зрадник України Саша «Скіф», або «Ходок». І одна з таких позицій приносила багато клопоту українським бійцям», – розповіли українські захисники.


Момент розгрому позицій батальйону терориста Ходаковського

Момент розгрому позицій батальйону терориста Ходаковського Скріншот відео


ЗСУ завдали по засідці потужного вогневого удару

ЗСУ завдали по засідці потужного вогневого удару Скріншот відео

Вони зазначили, що незаконні бандформування стріляли підступно і не гребували наражати на небезпеку навіть мирне населення. Відтак за діло вирішили взятися розвідники ЗСУ і знищити цю позицію.

Після проведених різноманітних заходів військового характеру в один із днів був завданий вогневий удар по окупантах у відповідь на їхні обстріли.

«Що з цього вийшло – подивіться самі. Про втрати ворога ми вам напишемо трохи пізніше. Ще хочемо подякувати Саші «Ходоку» та медіаресурсам окупаційної «влади» за такі сюжети на позиціях «Востока». Слава Україні!» – пожартували Герої, показавши фрагмент ролика терористів, де ті бідкаються через потужну атаку Об’єднаних сил.

Окупанти присвятили ролик успішній операції ОС

Окупанти присвятили ролик успішній операції ОС Скріншот відео

Позиції, з яких бойовики вели обстріли, знищили дощенту

Позиції, з яких бойовики вели обстріли, знищили дощенту Скріншот відео

 

Залиште свій коментар