ЗСУ «поклали» ще один міст поблизу Херсона: окупантам стає тісніше

ЗСУ «поклали» ще один міст поблизу Херсона: окупантам стає тісніше

Українські захисники перекрили ще один шлях відступу окупантів.ЗСУ «поклали» Антонівський залізничний міст. Тепер окупантам стало ще тісніше на українській землі.

Про це повідомили в ОК «Південь».


«Результати вогневого контролю основних транспортних шляхів на окупованих територіях свідчать, що рух залізничним мостом через річку Дніпро неможливий», — йдеться в повідомленні.

Крім того, українська авіація завдала сім ударів по ворогу. Так, пара штурмовика і винищувача атаковала 2 скупчення ворожої сили та техніки в Херсонському і Снігурівському районах, також на Миколаївщині влучено у склад ворожих боєприпасів.


В ОК «Південь» також зазначають, що чотири пари українських гелікоптерів атаковали скупчення ворожої сили та техніки в Снігурівському й Бериславському районах.

Опорний пункт та укріплені підземні укриття ворожих підрозділів також постраждали на Херсонщині і Миколаївщині, відповідно.

«За результатами роботи наших ракетно-артилерійських підрозділів, підтверджено вогневе ураження пункту управління батальйонної тактичної групи 34-ої окремої мотострілецької бригади рашистів в Брускінському», — повідомили захисники.

Залиште свій коментар