ЗСУ ліквідували двох баскетболістів із Бурятії, які воювали проти України в лавах армії РФ. Фото

ЗСУ ліквідували двох баскетболістів із Бурятії, які воювали проти України в лавах армії РФ. Фото

Двоє військових російської армії, яка вторглася в Україну понад п’ять місяців тому, поповнили лави «200-х». Йдеться про окупантів із Бурятії – баскетболістів Дмитра Лагунова та Миколу Багрова.Вони могли бути контрактниками 11-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади з Улан-Уде. Про це повідомив у Facebook засновник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, OSINT-експерт Іраклі Комахідзе (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

Відомо, що Дмитро Лагунов родом із Забайкальського, але на піку своєї баскетбольної кар’єри грав у столиці Республіки Бурятія. За її межами виступав у складі команди «Лара», а всередині чемпіонату – за «Динамо».


 

Його колега й товариш по службі Микола Багров з дитинства грав за юнацьку збірну Бурятії. Працював у тренерському штабі команди «Байкал». Разом із Лагуновим був у «Динамо».

 

У некролозі не уточнюються деталі загибелі бурятських баскетболістів-окупантів. Також немає інформації щодо місць, де вони проходили військову службу.


«Але можна припустити, що вони були контрактниками 11-ї ОГДШБр з Улан-Уде (військова частина №32364), про великі втрати якої інформація неодноразово просочувалася в ЗМІ», – уточнив розслідувач InformNapalm.

Залиште свій коментар