«Обіцяли, що хлопці повернуться живими»: рідні полонених «азовців» вимагатимуть відставки голови МКЧХ

«Обіцяли, що хлопці повернуться живими»: рідні полонених «азовців» вимагатимуть відставки голови МКЧХ

Після масового вбивства військовополонених в Оленівці рідні українських бранців Кремля вимагатимуть відставки голови Міжнародного комітету Червоного Хреста.Рідні військовополонених скаржаться, що Червоний Хрест досі не повідомив, скільки людей загинуло під час полону в росіян, і яка кількість перебуває у донецьких лікарнях, на непідконтрольній Україні території.

Про це заявила пані член Асоціації родин захисників «Азовсталі», сестра начальника штабу полку «Азов» Сандра Кротевич в ефірі «Радіо Свобода».


Вона заявила, що Червоний Хрест не може фінансуватися країнами світу, оскільки не виконує своїх зобов’язань. За її словами, родичі полонених вимагатимуть відставки голови Міжнародного комітету Червоного Хреста, зараз займаються підготовкою документів для цього.

«Я за 72 дні від Червоного Хреста не почула, чи живий у мене брат і де він перебуває. Як вони (Червоний Хрест) будуть повертати загиблих хлопців – нам так само невідомо. Ми чекаємо відповіді від Червоного Хреста. Ми дуже обурені. Вони нам обіцяли, вони хлопцям обіцяли, що хлопці повернуться живими, але вони своїх зобов’язань не виконали», — пояснила Кротевич.


Залиште свій коментар