Зникнення дитини у Херсонській області: родичів перевіряють на детекторі брехні

Зникнення дитини у Херсонській області: родичів перевіряють на детекторі брехні

Четверту добу в Херсонській області шукають семирічну дівчинку: Марія Борисова зникла 7 березня у селі Щасливе Олешківського району.Про це розповіли у ТСН.Ранок 11 березня.

Поліція задіяла у справі про зникнення дитини детектор брехні. За допомогою поліграфа перевіряють свідчення родичів дитини та деяких односельців.


«Опитали понад 600 мешканців селища, також дітей, з якими грала дівчина. Опитано всіх раніше засуджених осіб та тих, хто перебуває на обліку у психіатричній лікарні. Оперативники переглянули відеозаписи всіх відеокамер, які розміщені на території селища. Зараз встановлюються водії, які проїжджали через Щасливе під час зникнення Марійки», — розповів Олександр Покудін, начальник ГУ Національної поліції у Херсонській області.

Поліцейські відпрацьовують всі версії. Серед таких: дитина могла сама втекти з дому, потрапити до рук зловмисника, або ж її викрали з автобусної зупинки, куди вона ходила зустрічати тата. Правоохоронці ще раз перевірили Північно-кримський канал, який проходить неподалік села. Оглянули місцевість у радіусі 30 кілометрів. До роботи залучили рятувальників, які перевіряють покинуті приміщення, вигрібні ями та комунікації. У пошуках використовували квадрокоптери та тепловізори.


Залиште свій коментар