ЗМІ заявили про спалах COVID-19 в Офісі Зеленського: у президента відреагували

ЗМІ заявили про спалах COVID-19 в Офісі Зеленського: у президента відреагували

Офіс президента України спростував інформацію про спалах коронавірусу у відомстві, а також в Управлінні державної охорони і в Кабінеті Міністрів.У суботу, 13 червня, видання «Страна» з посиланням на свої джерела заявило, що коронавірусом нібито заразилися міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков та радник президента України Руслан Демченко.

Обидва політики були 12 червня в Парижі на переговорах із зовнішньополітичним радником президента Франції Еммануелем Бонном. Очолював цю делегацію голова ОПУ Андрій Єрмак.


Руслан Демченко й Олексій Резніков

Руслан Демченко й Олексій Резніков


Однак в Офісі президента цю інформацію спростували, заявивши, що всі співробітники ОП регулярно проходять тестування і ніякої спалаху коронавірусу немає.

«Після повернення з Франції українська делегація в повному складі пройшла ПЛР-тестування на наявність коронавірусної інфекції. У представників Офісу президента України і Кабінету Міністрів результати тестів були негативними – COVID-19 не виявили», – сказано в повідомленні.

В Офісі президента зазначили, що дотримуються всіх заходів безпеки: проводиться регулярний температурний скринінг, є обов’язковими масковий режим і соціальне дистанціювання.

Залиште свій коментар