Журналіст розповів, яким буде найближчий Майдан. ВІДЕО

Журналіст розповів, яким буде найближчий Майдан. ВІДЕО

Журналіст та письменник Остап Дроздов вважає, що протест проти Зеленського стане внутрішньою боротьбою між різними групами прихильників колишнього та нинішнього президентів.Про це він розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Після Майдану 2013-2014 років, Остап Дроздов зробив футуристичний прогноз, у якому сказав, що наступний Майдан буде максимально неестетичним.


«Він одразу буде названий проектом Кремля, буде позиціонуватися як рука Путіна і, як це не парадоксально, воно десь так і буде. На превеликий жаль, Україна підійшла до тієї межі, коли президент є представником найгіршої частини суспільства. Тому, будь-які протести проти цього президента є, в тому числі, протестом проти внутрішнього ідіота з правом голосу», — сказав журналіст.

Співбесідник видання пояснив, який саме характер носитиме протест проти нинішнього президента.


«Протест проти Зеленського, на відміну від протесту проти Януковича, не буде протестом проти Росії. Це буде внутрішній протест проти ʺнасєлєніяʺ, у якому просто оживився найгірший громадянин, найбільш неосвічений, невимогливий, сказати прямо тупий. Це буде протест проти внутрішнього порядку денного, нав’язаного дуже поганими громадянами – нікудишніми, жахливими», — зазначив Дроздов.

Журналіст також наголосив, що Зеленський є проросійським, однак у геополітичному плані не таким прямим, як Янукович. А ще охарактеризував, яким має бути Майдан, аби в Україні насправді щось змінилось.

«Я взагалі майдан розцінюю лише як феномен антисистемних людей. Це революція людей, які однаково хочуть на три веселі букви послати і попереднього президента, і теперішнього, і весь збанкрутілий політикум, який 20 років своїм рилом сидить в кориті і не може ніяк звідти вилізти. Для мене лише лишаться інтригою те, чи є у нашому українському суспільстві критична маса антисистемщиків? Не порохоботів, які підуть за своїм негативним і драконівським кумиром. Не якісь маргінальні політичні сили, які нічого не можуть запропонувати Україні, а здорова антисистемна частина суспільства, яка буде закликати до перезаснування держави на інших засадах. Цього наразі я не бачу», — пояснив він свою точку зору.

Резюмуючи, Дроздов висловив побоювання, що весь протест проти Зеленського буде підведений під підтримку колишнього президента, що для себе вважає неприйнятним.

«Мені їхній міжсобойчик та двобій не цікавий. Мене цікавить антисистемна енергія, яка поки немає свого політичного вираження і формулювання. Тому, поки що, це дрімаючий процес, який чекає на щось, що можна назвати добрим підстрочником. Має статись щось, що має вкурвити всіх людей, які проти попередніх і теперішніх, які не розбираються в сортах лайна, які не важать на міліграми зло, яке десь менше, а десь більше. От коли прокинеться той антисистмщик, який однаково захоче всіх обнулити, тоді це буде мій час», — підсумував журналіст.

 
Залиште свій коментар