Журналіст показав жахливі наслідки масштабних пожеж на Житомирщині. Відео

Журналіст показав жахливі наслідки масштабних пожеж на Житомирщині. Відео

У мережі показали жахливі наслідки масштабних пожеж в Овруцькому районі Житомирщини, які, попри всі намагання рятувальників і лісівників загасити їх, не припиняються там ще з 16 квітня.

За попередньо версією, ймовірно в результаті підпалів сухої трави і сміття, там вигоріли не тільки тисячі гектарів лісу, а й декілька десятків хат у селах. Відповідні кадри у своєму відеоблозі на YouTube показав український журналіст Денис Казанський (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).


«Пройшовся по напіввигорілому селу Лічмани та познімав наслідки з повітря та з землі… Зміни клімату, дебільні підпали трави – і ось такі невтішні результати», – прокоментував він, підкресливши, що побачене викликає враження, ніби перебуваєш на зруйнованій внаслідок бомбардувань терористами території Донбасу.

Водночас він зауважив, що у коментарях до його попередніх постів у соцмережі українці висловлювали переконання, мовляв, ці пожежі нібито пов’язані з ухваленням закону про продаж землі. Однак журналіст наголосив, що це неправда.

«Будь ласка, не пишіть дурниць. Північ Житомирщини – це депресивна, напівдика територія, де майже ніхто не живе. Земля тут майже нічого не варта, по селах є багато вільних закинутих будинків, які можна взагалі можна займати безкоштовно, але бажаючих щось не дуже багато», – зазначив Казанський.На його переконання, ці жахливі кадри – наслідок саме підпалів людьми сухої трави. А масштаби пов’язані зокрема й з погодними умовами – відсутність опадів восени-взимку та сильні вітри останнім часом.

Читайте також:   Людоньки Благаємо всіх, допоможіть хоть реnостоm! Сталася біда.. Можливо, хтось Братика бачив.. Pозшукують Хлопця, який безвісти Зник ще 4 травня

«Це я показую для людей, які не усвідомлюють усю важкість їхніх вчинків, що вони знищують людські долі. І вони є потенційними злочинцями. Це наслідки людської недбалості і цієї варварської традиції – палити траву», – підкреслив Казанський.

 

Залиште свій коментар