Життя після шоу: стало відомо, чи разом зірка «Холостяка» Михайло Заливако із переможницею проєкту

Життя після шоу: стало відомо, чи разом зірка «Холостяка» Михайло Заливако із переможницею проєкту

В ефірі постшоу Михайло Заливако розповів про подальшу долю його стосунків із Анною Богдан.Головний герой 11-го сезону романтичного шоу «Холостяк» – бізнесмен Михайло Заливако – у фіналі обрав колишню дружину ексглави Офісу президента Андрія Богдана — 29-річну турагентку Анну Богдан, яка полонила його серце.

Михайло Заливако і Анна Богдан / Instagram Михайла Заливако

А вчора, 28 травня, в ефірі програми «Холостяк. Життя після проєкту» стало відомо, чи залишилися вони разом після шоу.


Пара – разом. Вони зуміли зберегти свої почуття і зараз вони дуже щасливі.

Коли Анна зайшла до студії, до неї підійшов Михайло, вони обійнялися і поцілувалися. І весь час пара сиділа, тримаючись за руки.


Перший вечір без камер після проєкту вони провели у ресторані на узбережжі. Тоді вони дуже багато говорили.

І ще під час перебування у Дубаї пара обговорила, як швидко вони розпочнуть жити разом.

«Ми прилетіли до Києва і почали одразу шукати квартиру», — зазначила пара.

Через тиждень вони з’їхалися.

Михайло Заливако і Анна Богдан / Instagram Холостяк СТБ

«Що мені сподобалося, що у нас одразу було обмеження у переміщенні — не з’являтися на людях. Це зближує», — сказав екс»Холостяк».

Так пара прожила 2,5 місяці. На вулицю вони виходили у різний час. Єдине, що вони могли разом зробити, — це вийти кілька разів замаскованими пізно ввечері прогулятися парком. Також Михайло і Анна їздили разом до Туреччини. Дівчина сиділа напочатку літака, а чоловік — позаду.

«Відчуваю Мішине кохання, і я йому вірю», — зізналася Аня.

Михайло, своєю чергою, сказав: «Мені проєкт дав можливість познайомитися з Анею. Тепер є людина, з якою мені комфортно, класно. Я її кохаю».

Переможниця шоу зазначила, що Міша — класний, добрий, відкритий, з почуттям гумору, веселий, і їй все у ньому подобається.

Пара також зізналася, що вони не сваряться. На запитання, хто у них головний, Богдан сказала, що у них партнерські стосунки, бо вони вирішують все разом.

Ведучий шоу Григорій Решетник запитав у пари, коли весілля. Богдан відповіла: «Поживемо — побачимо». «Стосунки мають розвиватися, і все має бути вчасно», — додав Заливако.

Залиште свій коментар