Жиріновський пообіцяв 10 мільйонів тому, хто встромить прапор Росії над Києвом

Жиріновський пообіцяв 10 мільйонів тому, хто встромить прапор Росії над Києвом

Опальний політик-українофоб Володимир Жиріновський відзначився черговим зашкваром. Він пообіцяв 10 мільйонів рублів тому, хто повісить над Києвом прапор Росії.

Джерело: 24 канал


Відповідне відео із зухвалими заявами російського політика оприлюднили у соцмережах. Пропозицію «підзаробити» Жиріновський висловив поліцейським.

Що ще опального сказав Жиріновський

Українофобською заявою він відзначився у приміщенні, де Путін виступав із заявою до Федеральних зборів. Жиріновський вийшов до поліцейських, які стояли на вході біля металодетектору.

Дам 10 мільйонів рублів тому, хто повісить прапор Росії над Києвом. Особисто я даю. Ясно? Готуйтеся!
– сказав Жиріновський і пішов.


Читайте також:   Вибух у Бейруті показали в будинках, офісах і церквах: дорослі і діти забивалися під столи

Окрім того, Жиріновський дав інтерв’ю десятку журналістів. Він наговорив традиційні «путіноцентричні» тези про його всемогутність і велику славу Росії. Він зокрема зазначив: вирішувати долю світу будуть тільки дві людини. Потім переправився: точніше один – лише глава Росії. Байден – взагалі ні до чого і нічого у світі не вирішує.

Читайте також:   Світлану Тихановську вивезли з Білорусі під виглядом угоди: подробиці

Жиріновський сказав, що США варто займатися расовими проблемами, адже через них там кожного дня відбуваються вбивства. Щодо Зеленського і його пропозиції сказав: той нічого не вирішує і не має пхатися до Путіна.

Жиріновський про прапор Росії над Києвом: дивіться відео

Залиште свій коментар