У Вінниці знайшли тіло 24-річного Михайла Зубчука, якого два тижні шукали рідні і поліція по всій області

У Вінниці знайшли тіло 24-річного Михайла Зубчука, якого два тижні шукали рідні і поліція по всій області

У Вінниці в мікрорайоні Тяжилів неподалік озера знайшли тіло 24-річного Михайла Зубчука, який зник в ніч з 10 на 11 квітня. Хлопця два тижні шукали рідні та друзі і сподівались знайти живим.Інформацію, яку Вінниця.info повідомили читачі, підтвердили в поліції.

Загиблого дістали з Тяжилівського озера.


«Тіло хлопця дістали з З-х метрової глибини озера рятувальники. Мобільний телефон, гроші та особисті речі були при ньому.

Під час огляду тіла загиблого з залученням судово-медичного експерта ознак насильницької смерті не виявлено. Судово-медична експертиза встановить причину його смерті», — пізніше повідомили в поліції.


Нагадаємо, молодого чоловіка востаннє бачили на Тяжилові 10 квітня поблизу зупинки громадського транспорту «Мрія». На минулому тижні оперативники, кінологи та дільничні офіцери поліції прочісували лісопосадки, покинуті будівлі, прибережну зону озера в мікрорайоні Тяжилів та навколишні поля. Розшукові заходи станом на 19 квітня результату не дали.

Як повідомили Вінниця.info у відділі комунікацій поліції Вінницької області, шукали не лише у Вінниці, виїжджали в Бершадь.

Надія Лукаш, мати Михайла, казала, що син не міг без попередження залишити її, чи дівчину з якою живе.

Залиште свій коментар