Зеленському вигідно тримати Порошенка судом на короткому повідку

Зеленському вигідно тримати Порошенка судом на короткому повідку

Порошенко використовує відвідування суду як політичний піар, але що найбільш цинічно, він каже, що це політичне переслідування його як колишнього президента. Про це в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту Інтернет-видання Новини України – From-UA розповів правозахисник, член Правління Української Гельсінської спілки Володимир Чемерис.За словами нашого співрозмовника, це, з одного боку, звучить цинічно, тому що якраз за часів Порошенка власно і відбувалися політичні переслідування, тобто правоохоронні органи, по суті, були інструментом політичних переслідувань, в результаті яких і опоненти, і журналісти, згадайте Коцабу, Васильця, Моравицького, оголошені в’язнями сумління.

А з іншого боку, зауважує правозахисник, очевидно вже тепер, що Зеленський фактично повністю продовжує політичну лінію Порошенка, тому говорити про якісь політичні переслідування це дивно і абсолютно не відповідає ніякій дійсності.


«Проти нього 27 справ, 4 з них зараз, здається, закриті, але скоріш за все, якщо б не було політичної заангажованості слідства зараз, вже при новому президенті, то з цих справ ми б вже побачили якийсь результат, тобто побачили б вже і затримання, і слідство, і, можливо, вже б справа дійшла до суду», — звертає увагу експерт.

«А саме те, що Порошенко і далі використовує ці справи як політичний піар, а слідство, очевидно, нічого серйозного не збирається вчиняти щодо колишнього президента, свідчить швидше про те, що існує така позиція теперішньої влади, щоб просто тримати Порошенка на короткому повідку і коли потрібно, домовлятися. І ми вже бачили не раз, коли фракція “ЄС” голосує в унісон зі “Слугою народу”», — резюмував наш співрозмовник правозахисник Володимир Чемерис.


Залиште свій коментар