Зеленський запросив Макрона в Україну побачити на власні очі звірства військ РФ

Зеленський запросив Макрона в Україну побачити на власні очі звірства військ РФ

Президент України Володимир Зеленський запросив свого французького колегу Еммануеля Макрона приїхати до Бучі та подивитися на те, на що перетворили російські окупанти мирне українське місто. Так, глава Української держави відреагував на закид Макрона у бік Байдена за те, що той назвав злочини путінської армії на Київщині геноцидом українського народу.Може тоді, припустив Зеленський, Макрону стане очевидно, що те, що творить Росія з українцями – це страшніше, ніж просто війна. Про це президент України сказав в інтерв’ю CNN.

Зеленський зазначив, що повністю згоден із визначенням, яке дав Байден злочинам Росії в Україні.


«Я дотримуюсь тієї самої думки, що й президент Байден. Подивіться, що сталося в Бучі. Зрозуміло, що це навіть не війна, це геноцид. Просто вбивали людей. Не солдатів, людей. Просто розстрілювали людей на вулицях. Вулиці міста були встелені трупами», – зазначив Зеленський.

Він також відреагував на закид до Байдена з боку Макрона, який уперто намагався під час тривалих телефонних переговорів переконати Путіна припинити війну. Президент Франції, коментуючи слова американського колеги про геноцид українців Росією, зазначив, що не вважає конструктивним застосовувати «подібну риторику».


У відповідь Зеленський у ході телефонної розмови з президентом Франції запросив його відвідати Україну та на власні очі побачити, що творила армія Путіна із мирними жителями.

«Я думаю, що він (Макрон. — Ред.) хоче зробити якісь кроки для того, щоб Росія вела діалог. Я просто сказав йому, що хочу, щоб він зрозумів, що це не війна, а не що інше, як геноцид. Я запросив його приїхати до України, коли у нього буде можливість. Він приїде та побачить, і я впевнений, що він зрозуміє», — сказав Зеленський.

Також український президент висловив сподівання, що Байден, котрий днями заявив, що готовий відвідати Київ, таки прибуде до України з візитом.

«Думаю, що (візит. — Ред.) буде. Я маю на увазі, звичайно, його (Байдена. — Ред.) рішення. А також від ситуації з безпекою залежить — я маю на увазі це — але я думаю, що він лідер Сполучених Штатів, і тому він має приїхати сюди, щоб побачити», — сказав Зеленський.

Залиште свій коментар