З’ясувалося, що викладачка не лише занижує оцінки студентам-медикам, які перебувають на фронті, а й підтримує російську агресію, повідомляє 24 канал.

Студенти, які зараз є бойовими медиками, розповіли що Людмила Дідківська знецінює їхню роботу. Зокрема, вона заявила, що хлопці – безвідповідальні в плані навчання. Тож викладачка поставила одному студентку 2, а іншому – 3 (за 5-бальною шкалою) та додала «що всі в однакових умовах».


Інша студентка зізналася, що Людмила Дідківська під час онлайн-навчання розповідала, що «у Бучі кадирівці роздавали місцевим долари і подарунки, що люди їх нормально зустрічають».

Окрім того, доцентка стежить за телеграм-каналом «Силовики Росії», де пишуть гидоту про Україну та її громадян.


Викладачка підписана на телеграм «Силовики Росії» / Скриншот 24 каналу

Також студенти повідомили, що викладачка й раніше порушувала норми моралі та закони. Зокрема, вона ставить оцінки за хабарі та ображає студенток – одній вона силою відрізала нігті.

Тепер студенти вимагають звільнення та притягнення до відповідальності Людмили Дідківської. Вони вже відправили листа з доказами до Національного агентства з питань запобігання корупції, МОНУ та правоохоронців.

Історія про Дідківську вимагає перевірки / Скриншот 24 каналу

Кафедра пропедевтики внутрішньої медицини №1 відреагувала в соцмережах на скандал з Людмилою Дідківською. Там не спростували цю інформацію, а наголосили, що «це більше походить на зведення рахунків з викладачем».

Зокрема, зупинилися більше на тому, що у викладачки під час онлайн-пари висвітлилося повідомлення з групи «Силовики Росії».

Ми, дякувати Богові, живемо у вільній країні, в якій кожен може використовувати будь-які матеріали для отримання інформації. Це один із кардинальних пунктів, за якими ми відрізняємось від нашого агресивного сусіда – це там не можна дивитись ніяку інформацію, яка б суперечила «політиці партії». У наш час підписка на подібні канали може бути вкрай корисною для всіх: дивитись, що пише там ворог,
– йдеться у повідомленні.

Наголосимо, що інформація наразі не підтверджена офіційними особами Міністерства освіти та науки. Тож це попередні дані, про які розповіли студенти університету Богомольця. Наразі чекаємо офіційного підтвердження.