Зеленський вакцинувався проти коронавірусу (фото)

Зеленський вакцинувався проти коронавірусу (фото)

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 2 березня, отримав щеплення проти коронавірусу індійською вакциною CoviShield (вона ж AstraZeneca).Фотографією він поділився в Instagram. Раніше в ОПУ інформували, що гарант має вакцинуватися під час поїздки до зони проведення Операції Об’єднаних сил на Донбасі. Щеплення зробили у військовому госпіталі Сєвєродонецька.

«Лікарів і військових уже вакцинують. Усіх інших закликаю записатися в чергу в «Дії». Боятися нічого, подаю особистий приклад«, – написав Зеленський.


Водночас в іншій соцмережі він уточнив, що дійсно вакцинувався на передовій разом із військовослужбовцями.

«Щепився проти COVID-19. Зробив це на передовій із нашими солдатами як Верховний головнокомандувач. Той самий Оксфорд/AstraZeneca (CoviShield) з Індії, який був доставлений першим і отриманий мільйонами людей у світі. Вакцина знову дозволить нам жити без обмежень», – написав президент уже в Twitter.


Зеленському зробили щеплення проти COVID-19

До цього глава держави заявляв, що готовий зробити щеплення проти COVID-19 в прямому ефірі й першим доступним у країні препаратом. Хоч і вважає, що це неправильно, адже перша невелика партія препаратів призначена для вакцинації медиків.

«Буду обов’язково вакцинуватися. Я готовий одразу… Якщо перша частина буде трохи більша за 100 тисяч (доз. – Ред.) для наших медиків, контактних із COVID-хворими, я б не брав, чесно кажучи, цю першу вакцину. Але готовий, якщо треба продемонструвати, що цього не боюся«, – запевняв гарант.

Зеленський під час вакцинації

Нагадаємо: напередодні публічно першу дозу вакцини отримав міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Він одразу заявив, що на черзі буде і президент. Згодом глава МОЗ розповів про побічні ефекти під час вакцинації, а 2 березня зізнався, як почувається після щеплення індійською вакциною.

Залиште свій коментар