Зеленський: Україна – не власність Росії, не віддамо їм і сантиметра землі

Зеленський: Україна – не власність Росії, не віддамо їм і сантиметра землі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що наша країна не є власністю Росії. Він підкреслив, що ми не віддамо РФ ні клаптика землі.

Про це голова держави розповів у інтерв’ю французькому виданню Le Figaro, передає пресслужба ОП. Він наголосив, що Росії не потрібна сильна, незалежна Україна, тому вони грають м’язами.


«Хотілося б просто, щоб не за рахунок України. Такі кроки росіяни роблять постійно, проводять ті чи інші навчання. Водночас вони дуже напружуються, коли в Чорному морі з’являються, наприклад, кораблі НАТО. Вони дуже напружені, коли бачать зближення України з Альянсом. Коли Україні вдаються ті чи інші економічні прориви у співпраці з іншими країнами, росіяни також дуже на це рефлексують. Їм не потрібна сильна, незалежна Україна. Ми розуміємо це. Хоча я вважаю, що таке бажання – це їхня слабкість», – розповів Зеленський.

Читайте також:   Оксана Марченко закликала Володимира Зеленського покаятися на своїй великій прес-конференції для українських ЗМІ (відео)

На його думку, Росія почала не радіти українським перемогам та вдалим крокам ще з моменту незалежності.

«Україна подорослішала і просто прагне того, що їй належить. І ми – точно не власність Росії. Це не про іграшки. Вважаю, їм треба розбиратися зі своєю країною», – додав президент.


Також Зеленський висловив надію, що голова РФ Володимир Путін не хоче анексувати Донбас, як це зробив із Кримом.

Читайте також:   “На кого розрахована вистава “Порошенко сам у себе купив канал”… Усім і без вистави було ясно, чий це канал і кого він щоденно рекламує” – Анатолій Гриценко

«Ми чули цю риторику, що він візьме весь Донбас. Але ви повинні знати наш народ, і я хотів би, щоб ви розуміли мене: ми не дамо їм жодного сантиметра нашої землі. Чого б нам це не коштувало. І це дуже важливо розуміти», – акцентував голова держави.

Крім того, Зеленський сподівається, що росіяни не підуть на ескалацію, бо це буде насамперед програш для них.

Залиште свій коментар