Зеленський про 10 замахів на нього: У Путіна набагато більше проблем

Зеленський про 10 замахів на нього: У Путіна набагато більше проблем

Президент України Володимир Зеленський вважає, що 10 замахів на нього – це не так і багато, і що у президента Росії Володимира Путіна є зараз важливіші проблеми.Джерело: розмова Володимира Зеленського з журналістом проекту 60 Мinutes австралійського телеканалу «Nine Network»

Пряма мова: «Це не так багато, 10 (замахів) – це лише 10 людей хочуть цього, це не так страшно. Я думаю, що у президента Російської Федерації набагато більше проблем, судячи з відношення всього світу до їхньої політики…


Те, що пережили і переживаємо всі ми, коли люди сидять у підвалах, їх катують, у колодязях знаходили українців – я думаю, у мене більш-мене ситуація не така страшна. Мені страшно за наших людей, особливо за ті сім’ї, які втратили близьких».

Деталі: Так Зеленський відповів на запитання про те, що він – «ціль №1» для Росії, і про 10 замахів:


А на зауваження про популярність президента України Зеленський сказав: «Популярність, яка в мене є, – вона точно мене не надихає, тому що я знаю, яка ціна в цієї популярності, ціна – війна».

Він сказав, що не очікував такого результату, і вірить, що будь-який президент був би з народом.

Зеленський також підтвердив, що йому пропонували на початку війні виїхати з України, але він «навіть не думав про те, щоб їхати».

Президент також сказав, що Україна переможе, а потім стануть відомі подробиці того, як сталася війна. «Ми обов’язково переможемо», – впевнений Зеленський.

Залиште свій коментар