Зеленський повідав, яке спілкування веде з Путіним: «Комунікація обмежена, але…»

Зеленський повідав, яке спілкування веде з Путіним: «Комунікація обмежена, але…»

Президент України Володимир Зеленський висловився про комунікацію, яку він веде з президентом РФ Володимиром ПутінимЗа його словами, він веде обмежену комунікацію з російським лідером Володимиром Путіним. При цьому вона має предметний характер.

Про це Володимир Зеленський розповів в інтерв’ю словацькому виданню Hospodarske noviny, передає сайт президента.


Владимир Путин, Владимир Зеленский

Зеленський зазначив, що спілкування з Путіним проходить у нормандському форматі за участю Німеччини та Франції, а також у рамках двосторонніх контактів. Саме в ході прямих переговорів були досягнуті домовленості про транзит російського газу через Україну, а також про режим припинення вогню на Донбасі, який діє з 27 липня.

«Комунікація з президентом Росії обмежена, але предметна. Як перфекціоніст я хотів би більшої ефективності від нашого діалогу», — додав Зеленський.


Володимир Зеленський

Також раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський в ході робочої поїздки в Тернопільську область заговорив про мінімальні зарплати в Україні.

Зокрема, він нагадав, що з 1 вересня в Україні мінімальна зарплата зросла до 5 тисяч гривень. При цьому глава держави визнав, що такий рівень оплати праці є в нинішніх реаліях досить скромним.

Залиште свій коментар