Зеленський написав колонку про олігархів, згадавши Медведчука

Зеленський написав колонку про олігархів, згадавши Медведчука

Президент України Володимир Зеленський вважає, що народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук втратив статус олігарха.Як написав він у колонці для журналу «Фокус», за допомогою законних інструментів Медведчук був позбавлений можливості використовувати медіаактиви і державне майно «для того, щоб відверто бити по країні і наносити руйнівну шкоду державній безпеці».

«Вперше за багато років не збільшилася, а зменшилася кількість олігархів. Мінус Медведчук», – зазначив президент.


За його словами, будуть ще мінуси, поки всі олігархи не стануть просто великими бізнесменами.

«На цьому прикладі можна побачити, що таке статус олігарха. Якщо у таких осіб забрати сконцентрований медіаресурс, коли у них немає вже непрозорого доступу до стратегічних активів і коли немає «даху» в Києві, більше нічого вони забрати у держави не можуть. І послаблювати державу не можуть в протистоянні за наш суверенітет», – підкреслив Зеленський.


Він нагадав, що найближчим часом суспільству буде представлений фундаментальний законопроєкт про деолігархізацію, який зафіксує системний погляд на цю проблему.

«Україна стане дійсно конкурентною в світі, якщо якісь «особливі» громадяни нашої – і не тільки нашої – країни не зможуть бути «рівніші» інших і не зможуть присвоювати що-небудь, шантажуючи державу», – запевнив президент.

Залиште свій коментар