Володимир Петренко, відомий у Малині як активний громадський діяч, відійшов на той світ 22 лютого під час ворожого обстрілу. Він був мобілізований у грудні 2023 року і служив у механізованому відділенні однієї з бригад ЗСУ.

Загибель Володимира Петренка

До війни Володимир працював у міській бібліотеці, вів розмовний клуб, займався журналістикою та музикою. Його життя обірвалося на 31-му році. Чоловік залишивши після себе спадщину активної громадської діяльності.


Він був врівноважений, добрий, завжди готовий підставити плече підтримки,
– згадують у Малинській міській раді.

Володимир Петренко був відомий не тільки як журналіст, але й як волонтер та музикант. Він активно долучався до культурного життя міста, був частиною духового оркестру «Малин».

Після закінчення університету імені Драгоманова, де він здобув фах з видавничої справи та редагування, Володимир працював у редакції «Малинські новини».


Колеги Володимира з «Полісся.today» згадують його як врівноважену, інтелектуальну особистість, яка завжди прагнула допомагати іншим.

Він до останнього подиху залишався вірним своїм побратимам, своєму народу та своїй Батьківщині. Ми пишаємося мужністю, сміливістю та силою духу нашого колеги.