Зарплати зростуть відразу на третину: в Мінфіні вже зробили заяву

Зарплати зростуть відразу на третину: в Мінфіні вже зробили заяву

Українців потішили довгоочікуваним підвищенням заробітних плат.Влада хоче переглянути розмір мінімальної зарплати і збільшити її на 30% в 2021 році. Зрозуміло, це призведе до додаткових витрат держбюджету, адже для цієї мети буде потрібно десь 50 млрд грн.

Однак Кабмін до цього готовий і вже передбачив ці витрати в проекті державного бюджету на наступний рік
Таким чином, в плані провести двоетапне підвищення заробітної плати з 1 січня до 6000 гривень і з 1 липня до 6500 гривень. Крім того, намічається зростання середньозваженого посадового окладу працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки на ті ж 30% — з 1 січня 2021 року до 2 670 гривень, а з 1 липня 2021 року до 2 893 гривень.


Варто відзначити, що в Мінфіні раніше повідомляли і про те, що очікується також підвищення зарплат бюджетникам. У проекті державного бюджету на 2021 рік чітко прописано, що заради цього планується виділити додаткові витрати на загальну суму в 47 млрд гривень.Згаданої інформацією поділився заступник міністра фінансів Роман Ермолічев в ході зустрічі з представниками профспілок та роботодавців, а також представниками Мінекономіки і Мінсоцполітики.

Крім того, Ермолічев підкреслив, що держбюджет на наступний рік ще не був остаточно сформований і його ще продовжують обговорювати.
Адже нардепам потрібно враховувати нестабільну економічну ситуацію в країні.


Залиште свій коментар