Запровадити комендантську годину та заборонити авіасполучення: Голубовська за посилення карантину

Запровадити комендантську годину та заборонити авіасполучення: Голубовська за посилення карантину

Коронавірус в Україні продовжує бушувати й ситуація найважча з самого початку пандемії. Карантинні обмеження на цей момент не сильно допомагають стримати поширення хвороби та інфекціоніст, доктор медичних наук, професор Ольга Голубовська вважає, що потрібно посилити карантин.В ефірі телеканалу «Наш» Голубовська висловилася за введення комендантської години та заборони на авіаперельоти.

Лікар вважає, що потрібно ввести обмеження не лише на подорожі за кордон, але й обмежити пересування всередині країни.


«Коли є певні карантинні обмеження, тоді вірус не має можливості адаптуватися, видозмінюватися і робити з себе ще більше агресивного агента. Вакцинація — це лише один з компонентів протидії інфекційним захворюванням. Він важливий, але він один. Якщо тільки вакцинувати й більше нічого не робити, то тоді потрібно зрозуміти, що ми будемо в природному інфекційному процесі, тобто максимально потерпілою державою», — сказала Ольга Голубовська і підкреслила, що введення комендантської години в країні та закриття авіасполучення з іншими країнами допоможе для зменшення кількості заражень коронавірусом

«Закрийте авіасполучення, зробіть що-небудь. Потрібно зробити так, щоб мінімізувати можливість поширення коронавірусу», — заявила інфекціоніст.


Вона пояснила, що є поняття сезонності й влітку COVID-19 менш агресивний. А зараз люди, які подорожують, зобов’язані самоізолюватися, оскільки тести можуть бути помилковими.

«Якщо повертаєтеся додому, то треба ізолюватися і почекати, захворієте ви чи ні. Тому що тест не має ніякого значення, він у 30% випадків може бути негативним», — резюмувала Голубовська.

Голубовська виступила за введення комендантської години та закриття авіасполучення

Залиште свій коментар