Залякують війною: ОПЗЖ у Маріуполі закликає збирати досьє на ветеранів АТО

Залякують війною: ОПЗЖ у Маріуполі закликає збирати досьє на ветеранів АТО

На Донеччині представники ОПЗЖ розіслали місцевим мешканцям листівки з обурливим змістом. У них, зокрема, рекомендують людям збирати інформацію про ветеранів та патріотів, аби потім передати «новій владі».Фото обурливих листівок оприлюднив депутат Маріупольської міської ради Роман Михайлович. Він знайшов такі у своєму поштовому ящику.


Зміст побаченого шокував політика. Через це депутат різко, не підбираючи слів, висловився про членів «Опозиційної платформи – За життя».

«Ви там зовсім ох***и, хлопці? Це що, б***ь, за посили у вільній демократичній країні? Збираєте дані про неблагонадійних сусідів та їхніх рідних?», – написав він у своєму фейсбуці.


ОПЗЖ закликає мешканців Маріуполя:

  • «записати всі адреси та дані знайомих «націонал-радикалів», членів та активістів «помаранчевих партій», пропагандистів, ветеранів АТО і членів їхніх сімей»;
  • крім цього – «зберегти все це на випадок початку воєнних дій, коли інформацію можна буде передати поліції або органам «законно обраної влади».
  • «сусідам, родичам, дітям і онукам потрібно пояснювати, що війні та крові не місце в Маріуполі», – цинічно рекомендують у листівці.


Скандальна листівка від ОПЗЖ / Фото з фейсбук-сторінки Романа Михайловича

Депутат закликав відреагувати СБУ, а також Нацполіцію. Адже пропагандисти намагаються нав’язати думку про те, що у війні зацікавлена Україна, а не держава-агресорка Росія.

 

Залиште свій коментар