«Зализуємо рани і в стрій»: парамедикиня Пташка опублікувала перший допис після звільнення з полону

«Зализуємо рани і в стрій»: парамедикиня Пташка опублікувала перший допис після звільнення з полону

Парамедикиня Катерина Поліщук (Пташка), яку разом з понад 200 іншими українськими захисниками Маріуполя звільнили з полону, опублікувала перший після повернення в Україну допис і фото у соціальній мережі.«Це був початок. А тепер я вдома. І все на світі треба пережити, і кожен фініш — це, по суті, старт. Кожен захисник Маріуполя повернеться додому. Кожен клаптик української землі буде відвойовано. Ми повернулись, щоб боротись далі!», – написала вона на своїй сторінці в Іnstagram і додала фото на фоні українського прапору.

У сторіз Катерина подякувала всім за привітання, теплі слова і за волю.


«Зализуємо рани і в стрій. Якщо я перестану посміхатися, я вмерла. Я в Україні, ми зробили це разом. Але це все лише початок», – зазначила вона.

Перше фото, яке Пташка опублікувала у соцмережі після звільнення

Нагадаємо, Катерина Поліщук з позивним «Пташка» знаходилася на  маріупольському заводі «Азовсталь» під час облоги росіян. Запис з заводу, де вона співає повстанську пісню, викликав широкий резонанс.


Після з’явилося відео з допиту Пташки у полоні, де вона відповідала на питання українською мовою, і заявила, що поїхала б в Маріуполь знову, щоб надавати допомогу людям.

Залиште свій коментар