Загроза наступу з Білорусі на Волинському напрямку оцінюється як висока: ЗСУ готові дати відсіч. Ексклюзив

Загроза наступу з Білорусі на Волинському напрямку оцінюється як висока: ЗСУ готові дати відсіч. Ексклюзив

Загроза наступу ворожих військ з Білорусі оцінюється як висока. За прогнозами, це може статися на Волинському напрямі.Про це заявили джерела OBOZREVATEL. Водночас, за їхніми словами, Сили оборони України готові дати відсіч ворогові.

Аналогічну заяву напередодні зробив радник голови МВС Вадим Денисенко. Він відзначив, що російська техніка підходить до білоруського кордону та намагається зайти на територію України.


«Загалом, ми розуміємо де вони заходять, куди вони заходять, ми розуміємо, що росіяни не залишають ідеї зробити ще одну спробу штурму міста Київ. Ну, що ж, в принципі, значить, будемо з ними воювати», – сказав чиновник.

Також він висловився щодо участі у війні білоруських солдатів. Денисенко вважає тривожним сигналом той факт, що влада РБ відкликала всіх своїх дипломатів з України.


«Я б зараз оцінював ситуацію можливості введення Білорусі у військовий конфлікт як 60 на 40. Ще тиждень тому було 40 на 60, але все ж таки я думаю, що Лукашенко робитиме все від себе залежне для того, щоб не входити до прямих бойових дій білоруської армії. Армія у нього відносно невелика, вся армія білорусів налічує приблизно 40 тисяч осіб. Це вся армія, щоб ми розуміли, включаючи тили, госпіталі і так далі. В принципі, на заході ми готові до їх вторгнення, ми готові до того, що білоруси можуть перейти наш кордон. Але для нас це точно не потрібно», – заявив радник міністра.

ЗМІ також повідомляли, що у Гомельську область Білорусі перекинули російську військову техніку. Зокрема БТР, танки, самохідні артилерійські установки. Ворожі війська будують понтонну переправу через річку Прип’ять.

Військова техніка в Мулярівці.
Військова техніка у Петрикові.
Залиште свій коментар