«Забезпечені заходи безпеки, щоби з ним нічого не сталося»: адвокат Артемія Рябчука розповів, що відбувається зі стрільцем у СІЗО

«Забезпечені заходи безпеки, щоби з ним нічого не сталося»: адвокат Артемія Рябчука розповів, що відбувається зі стрільцем у СІЗО

Підозрюваний сидить у камері, з ним працює слідство.«Дніпровський стрілець» перебуває в камері, інформація про самогубство підозрюваного, яка стала з’являтися у ЗМІ, не відповідає дійсності. Артемію Рябчуку забезпечені заходи безпеки не такі, як до інших ув’язнених.

Про це ТСН.ua повідомив адвокат підозрюваного у масовому вбивстві Ігор Степанов.


“Цей фейк почав з’являтися у той момент, коли я проводив зустріч із Артемом у СІЗО. Навіщо поширюються подібні повідомлення, не знаю. Йому забезпечені заходи безпеки не такі, як до інших ув’язнених, щоби з ним нічого не сталося”, — розповів нам Ігор Степанов.

Водночас адвокат не зміг відповісти на запитання, чи Рябчук розуміє те, що зробив.


“Він виступав у суді. Сказав, що йому шкода. Про свої мотиви він говорив на допитах. Чому прокуратура не виписала це у підозру чи клопотання про обрання запобіжного заходу, мені невідомо. Я не знаю, хто скидає інформацію до Інтернету. Але те, що він казав мені на допиті, я розголошувати не можу, тому що це має бути досліджено в іншому кримінальному провадженні щодо посадовців військової частини”, — зазначив адвокат.

Залиште свій коментар