З ворожого полону повернули 45 захисників та двох дітей: фото

З ворожого полону повернули 45 захисників та двох дітей: фото

З ворожого полону повернулися офіцери, сержанти, тероборонівці та цивільні. Серед них — двоє маленьких українців, яких викрадали росіяни.Сьогодні, 6 липня, з ворожого полону повернули 45 українців. Серед них — воїни ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ та двоє цивільних.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.


За його словами, серед тих, хто повернувся на рідну землю — двоє офіцерів, 41 рядовий та сержант, цивільний співробітник «Азовсталі» та тероборонівець з Херсону.

Україна 6 липня повернула з полону 45 захисників / Фото: Андрій Єрмак/Facebook

«Ми повертаємо оборонців Маріуполя та «Азовсталі». Є поранені воїни. Також військових з Донецького, включно з Бахмутом, Запорізького та Харківського напрямків. Кожен з них — герой», — наголосив Єрмак.


Україна 6 липня повернула з полону 45 захисників / Фото: Андрій Єрмак/Facebook

Також сьогодні повернули додому незаконно вивезених до Росії українських дітей — 6-річного Рената та 10-річну Варвару.

З російського полону 6 липня повернули двох дітей / Фото: Андрій Єрмак/Facebook

За словами Єрмака, їхню матір, бойову медикиню, звільнили під час великого обміну в жовтні 2022 року. Вони з чоловіком давно чекали на повернення своїх дітей, яких Росія незаконно депортувала, намагаючись приховати викрадення.

Він додав, що команда ОП разом з Координаційним штабом із питань поводження з військовополоненими та Уповноваженим ВР з прав людини Дмитром Лубінцем продовжує виконувати завдання президента Володимира Зеленського — повернути всіх і зокрема українських діток.

«Ми не зупиняємось. Всі українці мають бути вдома. Будуть. Слава нашим героям! Українці — найвища цінність держави!.. росія буде притягнута до відповідальності за ці злочини», — додав керівник ОП.

Залиште свій коментар